O nas

Nasze początki w branży reklamowej

W branży filmowej działamy od 2014 roku. W tym czasie udało nam się skompletować ekipę, z którą można góry przenosić. Pasja do robienia filmów sprawia, że ręce same rwą się do pracy, a na planach filmowych wśród kamer i świateł czujemy się jak ryba w wodzie.

Przez lata zrealizowaliśmy setki filmów edukacyjnych i dokumentalnych, ale również korporacyjnych, wizerunkowych i reklamowych. Naszą ekipę cechuje ponadprzeciętna kreatywność, dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz inwestujemy w najnowsze technologie, takie jak VR 360°, czy Motion Capture.

Zajmujemy się produkcją filmową od początku do końca – od pomysłu do emisji. Masz pomysł? Wizję? A może jedynie chęć promocji? Bez względu na wszystko pomożemy Ci osiągnąć sukces, w Twojej branży – bo sukces klienta to nasz sukces!

Ekipa

Naszą firmę tworzą ludzie, których głowy pełne nieszablonowych pomysłów i doświadczenie zdobywane latami przy różnych projektach przyczyniają się do mniejszych i większych sukcesów naszych klientów.

Dariusz Sienkiewicz

CEO / Producer / Director / DoP

Pola

Pola Wasilczyk

Animator

Roman Havryshchak

Video Editor

Mateusz Chazan

Director / DoP / Video Editor

Julia Świtacz

Animator

Edi Paździo

Production Assistant

Denis Kaita

Motion Designer / Video Editor

Piotr Bober

Graphic Designer

Nasze supermoce

Nieograniczona kreatywność i zaangażowanie w połączeniu ze śmiałym podejściem do rozwiązywania problemów od zawsze stanowią fundament naszego zespołu.

Filmmaking

92%

Motion design

87%

Animation

85%

Mamy ludzi, sprzęt, umiejętności i doświadczenie – jedyne, czego potrzebujemy to Twoje zaufanie i inspiracja.

© 2020 Lublin
81 74-449-74

ul. Głuska 86/10

20-380 Lublin