Now loading.
Please wait.

Menu

Filmy

W ramach realizacji projektów edukacyjnych wykonaliśmy ponad dwadzieścia filmów. Nasze materiały w bardzo prostej formie pokazują dzieciom jak w rzeczywistości odbywa się wiele procesów i działań. Każdy nasz film edukacyjny jest zgodny z Rozporządzeniem MEN z dn. 27. VII. 2012 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dz. U. z 2012 r., poz. 977 z późn.zm.).

Animacja

W swoich działaniach edukacyjnych prężnie rozwijamy animację, która potrafi w zabawny sposób edukować, co jest niezbędne w pracy z małymi dziećmi. Do tworzenia animacji posługujemy się programami Adobe After Effects, Photoshop, Anime Studio Pro.

Gry

Gra – jest jednym ze sposobów uczenia dzieci, rozwija ich myślenie i zdolność do zapamiętywania. Niewątpliwym atutem gier jest interaktywność, większa skuteczność i atrakcyjność. W swoim portfolio mamy realizacje ponad setki różnych gier. Potrafimy zaprojektować, narysować oraz zaprogramować grę tak, aby była ona ciekawa i zrozumiała dla dziecka.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU INSTRUKTAŻOWEGO DO GRY PT. "BYSTRY LEŚNY OBSERWATOR"

Pomoce dydaktyczne

Posiadamy doświadczenie w produkowaniu różnych rodzajów pomocy dydaktycznych, począwszy od tablic demonstracyjnych, a kończąc na nagraniach dźwiękowych i lektorskich. W 2014-2015 roku w ramach projektu MY BLIŻEJ ŚWIATA, ŚWIAT BLIŻEJ NAS wykonaliśmy obudowę całego programu nauczania, przeznaczonego do pracy z uczniami klas I – III szkoły podstawowej.